[ חזרה ]

logo
ר.ס.ס. פוסטים אחרונים ספר לחבר הוסף לפייסבוק הוסף ציוץ בטויטר

בגידה

זה היה בשעת לילה מאוחרת, הוא היה חסר אונים ולא יכולתי לסרב.
אשתו קיבלה מינוי חדש בחברה בה היא עובדת, במהלך השנים הוא תמך בה רבות בכדי שתצליח להגיע לאן שהגיעה. הוא מספר בפירוט ואני מקשיב... כל סיפור, מקרה וחקירה נראים כאילו נלקחו מסרט שאוטוטו יוצא לאקרנים. מאז שהיא הפכה למנהלת שיווק בינלאומית בחברה בה היא עובדת החיים השתנו מקצה לקצה.... התפקיד החדש מאלץ אותה לשהות הרבה בחו"ל לצרכי נסיעות עבודה, היא כבר לא מתפקדת בבית כבעבר, היא מגיעה מאוחר ו..היא כבר לא מביעה אליו חיבה, אם אתם מבינים למה אני מתכוון.
לקחתי ממנו את כל הפרטים שהייתי זקוק להם ונפרדנו.
הימים הבאים נועדו כדי לאמת, ללמוד ולנסות הבין מה קורה מאחורי הקלעים בחייה של ד'. אכן, היא השתתפה בפגישות עבודה רבות, עברה על מסמכים רבים, קידמה פרויקטים בינלאומיים ותיאמה בין היתר את נסיעות העבודה הבאות שלה. יומיים לפני הנסיעה לצרפת, היא קיבלה שיחת טלפון. גבר היה בצד השני של הקו, זו לא נשמעה כמו שיחת עבודה וזה לא היה בעלה.
ראיתי את ד' בשדה התעופה, היא מיהרה אך נראה רגועה. היא ישבה על כסא, קראה את עיתון הבוקר והמתינה לעליה למטוס כשלפתע גבר הגיע מאחוריה ועצם את עיניה. החיוך שהיה על פניה הזכיר חיוך של מתבגרת שפגשה את מושא אהבתה. והנשיקה שהגיעה לאחר מכן, לא השאירה מקום לספק....
הם עלו יחד לטיסה, היו יחד בכל הפגישות והכנסים – את הלילות הם בילו בסוויטה מפנקת.
המנכ"ל של ד' ללא ספק קידם את המנהלת החביבה עליו, והיא קיבלה את הקידום באהבה גדולה.
כולנו יודעים שלערבב עסקים וחיים פרטיים זה לא מומלץ, אך כנראה שלא כולם מצליחים לעמוד בפיתוי....
הכל תועד אך ללא ספק בעלה  של ד' יישאר עם צלקת בלב....

[ חזרה ]
 
* שם מלא:
טלפון נייד:
* אימייל:
Captcha