[ חזרה ]

ah1
ר.ס.ס. פוסטים אחרונים ספר לחבר הוסף לפייסבוק הוסף ציוץ בטויטר

חקירות אישיות

במידה ואתם נמצאים במצב בו אתם חושדים באדם קרוב לכם, כמו בן הזוג שלכם, אדם השומר על ילדיכם, או אדם שאתם עובדים איתו, תוכלו לפנות למשרד חקירות כדי לגלות את האמת אודות האדם בו אתם חושדים.

משרד חקירות בתהליכי גירושין

זוגות רבים שנמצאים בהליכי גירושין מוצאים את עצמם בתהליכי פרידה מכל מיני סיבות שונות. סיבה נפוצה לגירושין בקרב זוגות היא בגידה. בין אם החלטתם להיפרד או שאתם רק חושדים בבן הזוג שלכם, תוכלו להיעזר בשירות של משרד חקירות. אם אתם במצב שאתם חושדים שבן או בת הזוג שלכם בוגד בכם, תוכלו להיעזר במשרד חקירות על מנת שיפעילו מעקב אחר בן או בת הזוג שלכם ויחזרו אליכם עם תשובות. במידה ואתם נמצאים בהליכי גירושין ואתם רוצים להוכיח שבן הזוג בוגד בכם, משרד חקירות יעזור לכם למצוא את הראיות הדרושות איתן תגיעו לבית משפט. משרד החקירות ינהל את החקירה באמצעות מסירת מספר פרטים אודות בן הזוג שלכם והם ינהלו את החקירה וידאגו לראיות מסודרות.

הקלטות ותמלולים

 במצב של בעיות במקום העבודה, בין אם אתם המעסיקים או המועסקים, מומלץ לפנות למשרד חקירות. אם אתם המעסיקים ואתם רוצים לקבל מידע אודות אדם אשר אתם שוקלים להעסיק לתפקיד חשוב ואתם רוצים להיות בטוחים שאתם מקבלים את ההחלטה הנכונה, תוכלו להשתמש בשירותי משרד החקירות על מנת לקבל אישור אודות האדם אתם שוקלים להעסיק, או שתגלו את ההיפך ותמנעו מעצמכם בעיות רבות בעתיד על ידי כך שלא תעסיקו אותו. אם אתם המועסקים ונקלעתם לבעיות עם הבוס שלכם או עם עמית לעבודה, לעיתים הבעיות ביניכם עלולות להגיע לפסים משפטיים. באמצעות משרד החקירות תוכלו לקבל מידע נוסף אודות האדם איתו נקלעתם לבעיות וראיות חשובות איתן תוכלו להגיע לבית המשפט וכך להגיע עם יתרון משמעותי לעומת האדם מולו אתם עומדים. משרד החקירות יכין הקלטות ותמלולים מסודרים של האדם אודותיו אתם מבקשים לקבל מידע נוסף כך שתדעו טוב מאוד מול מי אתם עומדים, ותקבלו יתרון נוסף ומשמעותי כשתגיעו לעמוד מולו בבית המשפט.


[ חזרה ]
 
* שם מלא:
טלפון נייד:
* אימייל:
Captcha