[ חזרה ]

ah
ר.ס.ס. פוסטים אחרונים ספר לחבר הוסף לפייסבוק הוסף ציוץ בטויטר

חקירות פרטיות

כבר בספר בראשית נטען כי יצר לב האדם רע מנעוריו (פרק ח', פסוק כ"א). אמנם ישנם לא מעט פילוסופים והוגי דעות שחולקים על קביעה זו, אבל מצד שני אין ספק שיש לא מעט רוע בעולם – ובהתאם פרנסה רבה לחוקרים פרטיים.

 בין השאר עוסקים אנשי מקצוע מיומנים בתחום זה בחקירות פרטיות, בדיקות עיקוב, חקירות כלכליות ועוד, והכל באמצעות טכנולוגיות מתקדמות כמו גם חושים חדים וחשיבה יצירתית. 

חקירות אישיות

 שירותיהם של חוקרים פרטיים נדרשים בעיקר כשישנו חשש להפרת אמון בין בני זוג בדרך כזו או אחרת, כשהאופציה הנפוצה ביותר בימינו היא ניהול רומן מאחורי הגב של הבעל/אישה.

 במקרים רבים מעורבים בסכסוכים משפחתיים גם סכומי כסף בלתי מבוטלים, שבאופן טבעי מהווים גם הם סיבה טובה מאוד לפנות אל חוקר פרטי על-מנת שיחשוף את האמת ואת כל האמת, וכמובן יספק גם הוכחות כך שאם יתנהל הליך משפטי ניתן יהיה להציג את אותה אמת. בהתאם ישנה חשיבות רבה לביצוע המעקבים, ההאזנות והצילומים עפ"י דרישות החוק ולשם כך חשוב לשכור את שירותיו של איש מקצוע מנוסה ואחראי.

 בדיקות עיקוב ע"י חוקר פרטי

 אחד השירותים המוצעים ע"י חוקרים פרטיים הוא בדיקות עיקוב: שירות זה מיועד לכל מי שחושד שמא עוקבים אחריו, בין אם על רקע אישי ובין אם על רקע עסקי, ובמקרים אלה מגייס אותו חוקר פרטי שנשכר לשם המשימה את הניסיון שלו במעקבים ובהסוואה כדי לעקוב בעצמו אחרי הלקוח ולבחון האם אכן ישנם גורמים הרוצים ברעתו ושמנסים להתחקות אחרי צעדיו.

 חקירות כלכליות

 גם אם לכאורה עיקר עבודתו של חוקר פרטי היא בתחום האישי ובהקשר של יחסים משפחתיים שעלו על שרטון או שישנו חשד כי התנהלות אחד מבני הזוג אינה זו שאליה הוא התחייב, כדאי לדעת שחלק בלתי מבוטל מעבודתם של אנשי המקצוע בתחום זה הוא דווקא חקירות כלכליות ועסקיות.

 בהקשר זה כדאי לזכור שאנחנו חיים בעולם תחרותי מאוד, שבו ישנם גורמים עסקיים שלא בוחלים באמצעים כדי להצליח, גם על חשבון אחרים – ולכן נדרשים לעתים שירותים כמו מעקבים עסקיים, מודיעין עסקי, לקוח סמוי ודרכים נוספות להגיע למידע יקר ערך עבור בעל העסק.


[ חזרה ]
 
* שם מלא:
טלפון נייד:
* אימייל:
Captcha