[ חזרה ]

Depositphotos_97934066_original
ר.ס.ס. פוסטים אחרונים ספר לחבר הוסף לפייסבוק הוסף ציוץ בטויטר

מודיעין עסקי

פגשתי את נ' ביום ראשון על הבוקר. נ' דבר איתי ביום חמישי האחרון והסביר שמדובר בעניין עסקי בהול ביותר!

נ' הוא בעל סופר שכונתי וותיק ומצליח. הלקוחות מכירים אותו ותמיד חוזרים אליו – "בגלל השירות" הוא מסביר. נ' פנה אלי כי התעורר אצלו חשד לגבי הקופאית שלו, מ'. מ' עובדת בסופר בשנתיים האחרונות. "קפדנית, אחראית ומסודרת" מעיד עליה נ'. אך הדבר השתנה בשבועות האחרונים.

"היא נראית מפוחדת", סיפר. "ההתנהגות שלה אינה כתמול שלשום. היא מאחרת, מפוזרת והחמור מכל הוא שכבר כמה שבועות דוח ספירת הקופה אינו תקין, חסר כסף, כל פעם קצת יותר".

נ' לא רצה לפטר אותה בגלל הוותק והאמינות שבנתה אצלו ויתרה מכך, לא יכל לפטר אותה כי היתה בהריון. תחקרתי את נ' על הרקע של מ' וקיבלתי פרטים נוספים החשובים לחקירה – מקום מגורים, שעות עבודה, חברים קרובים, משפחה, מקומות בילוי ועוד.

עוד באותו היום, הותקנו בסופר השכונתי מצלמות מעקב ומכשירי הקלטה.

מבצע מודיעין עסקי - יוצאים לדרך...

ביום שלמחרת הכל התנהל כרגיל. מ' יצאה לעבודה כמתוכנן, המשמרת התנהלה כרגיל למעט מספר שיחות שבמהלכן נראה כי מ' חשה במעיין אי-נוחות. באמצע המשמרת כשהפסיק זרם הלקוחות להגיע והיה מעט שקט, הגיע הרגע, הרגע בו עדשת המצלמה שלי קלטה בשניות ספורות את הסיבה לחוסרים הרבים בקופה. מ' החזיקה כמה שטרות בידה, הסתכלה לצדדים ושמה את הכסף בכיס המעיל הפנימי שלה.

מ' סיימה את המשמרת ונכנסה לרכב שלה. כשאני אחריה היא נסעה לקצה השני של העיר ועצרה לבסוף לפתחו של בניין קומות מוזנח. שם, בקומה השנייה המתין לה גבר בשנות ה-40 לחייו, בעל מראה מעט מוזנח, מכוסה זיפים ועיניים אדומות. מ' נשקה לו על לחיו והוא בתמורה סטר לה. מיד הכניסה מ' את ידה לכיס המעיל והושיטה לגבר את הכסף. שניהם נכנסו לדירה. רק בשעת לילה מאוחרת מ' יצאה משם ונסעה לביתה.

חוקר בעל ניסיון חוקר את כל הקצוות בחקירת מודיעין עסקי!

ביום שלמחרת נ' כבר ניהל שיחה רצינית עם מ' אשר בלית ברירה סיפרה לו הכל. הוכחות כבר יש.

הבחור שאתו נפגשה מ' היה החבר שלה, נרקומן ידוע שהכריח אותה לגנוב עבורו כסף וכשראה שזה מצליח ועובר בשקט הכריח אותה לגנוב יותר "למען הילד שייוולד להם".

לאחר שמ' הבינה את חומרת המעשים, היא התנצלה והתחננה על מקום עבותה. הקשר שלה עם הנרקומן נותק.

בחורה טובה, אין ספק שמגיע למ' ולתינוק חיים טובים ונקיים יותר!

 


[ חזרה ]
 
* שם מלא:
טלפון נייד:
* אימייל:
Captcha