[ חזרה ]

3436016_xs
ר.ס.ס. פוסטים אחרונים ספר לחבר הוסף לפייסבוק הוסף ציוץ בטויטר

כמה עולה בגידה

כמה עולה בגידה?

בוגד, כמה עולה לך המאהבת?

סקר בריטי מגלה שגברים משקיעים יותר כסף ברומן מאשר בהפרשות לפנסיה. ומה בארץ? הלארג´ים ישקיעו בצימר-בוגדים מפנק פלוס זר סחלבים ב- 500 שקל, הקמצנים יסתפקו בהוצאות של 300 שקל בחודש. בחנו את עצמכם: לאיזו קטגוריה אתם שייכים?

mako | פורסם 23/07/09 17:54:53

האם כדאי לבגוד? מתברר שלפחות כלכלית - לא ממש. סקר בריטי חשף שבוגדים משקיעים יותר כסף ברומן מאשר בפנסיה שלהם. "הממצאים מדהימים ומוכיחים שהאדם הבוגד הוא נהנתן שמעדיף להשקיע בריגוש מיידי במקום לדאוג לעתיד שלו".

הממצאים מתבססים על הרגלי ההוצאות של שני אחוז מתוך 300,000 גולשי אתר אנגלי מפורסם בשם "מפגשים אסורים".

לפי הסקר, ההשקעה במאהב עומדת על 291 פאונד בחודש (1720 שקל), בעוד שבפנסיה שלהם השקיעו 59 פאונד בלבד (348 שקל). בסך בכל עלה הרומן בשנה כ- 3500 פאונד (13,660) כולל אירוח, סופי שבוע משותפים, טלפונים, מתנות ופרחים.

בישראל המצב אומנם אחר ורוב השכירים לא מפרישים כסף לפנסיה מעבר למה שמפריש המעביד, אבל גם המאהב הישראלי המצוי יכול להשקיע אלפי שקלים במאהבת מדי חודש.

יקירתי, אני בנסיעת עבודה

 

נכון, גברים ישראלים שולחים פרחים הרבה פחות מהקולגות באירופה, וחברות הסלולר, במפגן של רצון טוב, יכולות לכלול את המאהב במבצעי "פלאפון משפחתי". ועדיין, לבגוד זה עסק יקר.

ישראלים אוהבים לנסוע לחו"ל הרבה יותר מהאירופאים, ולפעמים אורזים את המאהבת יחד איתם. "נסיעות עבודה", קוראים לזה. ככה, בזמן שהאישה שנשארת כאן בטוחה שהיא תחגוג את הוצאות האש"ל של בן זוגה שהתאייד זמנית, הבעל הבוגד משקיע אותם ברוחב לב במאהבת. לפעמים הבעל מפרגן לאשתו "נסיעה עם החברות", והיא מפרגנת למאהב שופינג בפריז.

מצד שני, לא כולם משקיעים. קמצנים, קוראים להם. ומה איתכם?

בחנו את עצמכם: האם אתם בוגדים קמצנים או לארג´ים?

 

לארג´: שכר דירה למאהבת

 

אירוח:

חדר במלון: 280 שקל לשלוש שעות, פעם בשבוע; מסאז´ זוגי: ב-220 שקל; עיצוב החדר בעלי כותרת, שוקולד ובלונים: 150 שקל; ארוחה זוגית לצימר: 100 שקל; יין משובח: 130 שקל לכוס;

 

פינוקים והנאות:

פרחים: זר סחלבים מהודר עם משלוח- 500 שקל;נסיעות לחו"ל: חמישה לילות בסוויטה ביאכטה לקאריביים: 6038 שקל; חוג סלסה: שיעור סלסה פרטי לזוג: 1000 שקל לחודש; מסעדה גורמה: 400 שקל לארוחה זוגית כולל יין.

 

תחזוקה שוטפת:

שכר דירה למאהבת: 6200 שקל לחודש לדירה ממוצעת בשכונת בבלי בתל אביב;הוצאות סלולארי: מכשיר נוסף פלוס שיחות וסמסים: 400 שקל; מתנה: נעלי עקב מכיכר המדינה ב-1500 שקל; סך הכל הוצאות לחודש: 17,758 שקל, ועוד היד נטויה.

קמצן: חוג סלסה במתנ"ס

 

אירוח:

חדר במלון זול: 140 שקל, פעם בחודש. מסאג´ זוגי: בחלום אולי; יין: בקבוק מיץ ענבים תירוש, 15 שקל

 

פינוקים והנאות:

פרחים: זר ורדים בצומת ב-10 שקלים; חוג סלסה: 130 שקל לחודש במתנ"ס הקרוב לביתך;

 

תחזוקה שוטפת:

הוצאות סלולארי: מתקשר מהעבודה;מתנה: 4 רבי מכר ב- 100 שקל; סביח אצל עובד: עד 50 שקל למנה פלוס פינוקים. בסך הכל לחודש: 445 שקל.

 

ואיפה מכירים הבוגדים?

מי ששולח את אשתו לריקודי עם שיבדוק טוב עם מי היא רוקדת הורה; חוגי ריקודי עם או סלסה הם מקומות מועדים לפורענות. ולא רק הם. עם בוא הקיץ, מפלס הים יורד ואיתו מפלס הבוגדים עולה. חוף הים הוא מקום מצוין לצייד לא חוקי, ובשאר עונות השנה, ברים ודאנס-ברים מצוינים לאלה שבאים להזמין משקה לעצמם, ולמאהב החדש שידוגו ברשת.

אבל למה לעבוד קשה? גם רומנים במקומות העבודה הם דבר שכיח וגם נוח במיוחד: אפשר לנסוע יחד לנסיעות עבודה ולחגוג על חשבון הבוס.

 

טיפ ממומחה: איך תדעו שהפרטנר בוגד?

זה די פשוט: כל מי שקנתה אי פעם שמלה במחיר מטורף יודעת שעל הוצאות האשראי יש פירוט מדויק. לעומת זאת, כשרוצים להסתיר, אפשר למשוך מזומנים וכך להתגבר על המכשול. לכן, אם המשיכות מהכספומט גדלות באופן דרסטי – הנורה האדומה צריכה להתחיל להבהב.

אם בן הזוג הבוגד מחזיק חשבון בנק נפרד או מחביא ירושה ענקית מתחת לבלטות – נראה שהבגידה תהיה יותר קשה לגילוי.

סייעו בהכנת הכתבה: מושיק אדרי, חוקר פרטי


[ חזרה ]
 
* שם מלא:
טלפון נייד:
* אימייל:
Captcha