[ חזרה ]

14314639_s
ר.ס.ס. פוסטים אחרונים ספר לחבר הוסף לפייסבוק הוסף ציוץ בטויטר

משרד חקירות אלמוג

משרד חקירות אלמוג

משרד חקירות – כי יש אוזניים אפילו לקירות

חקירות פרטיות הוא אחד מתחומי העיסוק המעניינים ביותר הקיימים. הוא כרוך ביכולת חשיבה טובה והסקת מסקנות של החוקרים, כמו גם בהימצאותה של סקרנות גדולה, רצון לדעת, להבין וללמוד דברים חדשים. אבל יחד עם כל אלה צריך חוקר פרטי בכל משרד חקירות המכבד את עצמו להיות בעל חוש הגינות מפותח ואתיקה מקצועית גבוהה.

 

אתיקה מקצועית מתירה לחוקר הפרטי לעשות ככל יכולתו ואף מעבר לכך, במסגרת החוק, על מנת להביא את כל העובדות הקשורות בחקירה מסוימת לידי מזמין החקירה. הוא גם מחויב להשתמש בכל האמצעים שמעמיד לרשותו משרד חקירות וכל אמצעי חוקי אחר שניתן להשתמש בו. יחד עם אלה אסור לחוקר בשום פנים לעבור על החוק לשם השגת המידע הנחוץ לו. כמו כן אסור לחוקר להציג מצג שווא או להמציא עובדות שלא היו, רק על מנת שיוכל למצוא חן בעיני מזמין החקירה או כדי שמזמין החקירה יחשוב שאכן קיבל את מבוקשו.

 

במקרה שהוזמן מעקב אחרי אדם מסוים על ידי בן/בת זוגו, יתבצע המעקב בעזרת ציוד מתקדם שהשימוש בו הוא חוקי או בשיטה הישנה והטובה של מעקב צמוד והתחקות אחרי כל צעד של מושא החקירה. כל העובדות יובאו לידי מזמין החקירה, גם אם לא יתאמו את שאיפותיו.

 

משרד החקירות והחוקר.

 

משרד חקירות הוא בעצם התמיכה מאחורי החוקר, בכל תחום אפשרי, כגון בסיוע טכני הכולל העמדה של ציוד ועזרים טכניים לשירותו על מנת שיוכל להשלים את החקירה על הצד הטוב ביותר. המשרד מחויב להעמיד לרשות החוקר גם תקציב לצורך הוצאות הנובעות מעצם החקירה.

 

משרד החקירות

 

חייב להעמיד לרשות החוקר גם סיוע משפטי, במקרה של שימוש באמצעי חקירה שנויים במחלוקת, כגון ציוד האזנה שיש ספק באשר לחוקיות שלו או צילומים שיש ספק באשר לחוקיות של הדרך שבה הושגו.

 

אלמוג חקירות הוא משרד חקירות ותיק ומנוסה, המנוסה במגוון רחב של חקירות מעניינות ואיכותיות. המשרד מעסיק את מיטב החוקרים ומיטב המוחות כמו גם את מיטב השכלולים הטכנולוגיים על מנת להעניק שירות איכותי ומהיר ככל האפשר ללקוחות ששכרו את שירותי המשרד.

 


[ חזרה ]
 
* שם מלא:
טלפון נייד:
* אימייל:
Captcha