[ חזרה ]

1088114_xs2
ר.ס.ס. פוסטים אחרונים ספר לחבר הוסף לפייסבוק הוסף ציוץ בטויטר

משרד חקירות

במידה והנכם מחפשים משרד חקירות, הרי חשוב מאד לא לבחור את המשרד הראשון אלא שרואים אלא לחפש אחר משרדים שונים.

בעת בחירת משרד חקירות חשוב מאד להקפיד על כמה פרמטרים:

ניסיון

בעת בחירה של משרד חקירות, חשוב מאד לוודא כי למשרד אותו אתם בוחרים יש ניסיון. שימו לב כי משרד ללא ניסיון לא יוביל אתכם לדרך בה אתם מעוניינים ללכת. חשוב מאד לבחור משרד חקירות ובו יש ניסיון בתחום חקירה מסוים.

חשוב לדעת כי לא כל משרד חקירות עוסק בתחומים שונים. מכאן חשוב מאד לפנות למשרד העוסק בתחום בו אתם זקוקים לשירות. מה הכוונה? אם אתם מעוניינים בחקירה בנושא נכסים של אדם מסוים אשר חייב לכם כסף, חשוב לוודא כי משרד החקירות מתמחה בתחום חקירות כלכליות.  

 חשיבות הרישיון

פרמטר שני ולא פחות חשוב זה נושא הרישיון. חשוב מאד לברר האם למשרד אשר את השירותים שלו אתם מעוניינים לשכור יש רישיון ממשרד המשפטים. אותו רישיון מעיד על כך כי למשרד יש תקופת התמחות נרחבת בתחום. יש חשיבות רבה לרישיון ולכן חשוב מאד לוודא כי החוקר הפרטי אשר אתם שוכרים את שירותיו הינו חוקר בעל רישיון.

 חשיבות דרך הפעולה

פרמטר נוסף בבואכם לבחון את משרד החקירות זה דרך הפעולה. במידה ומשרד החקירות הינו משרד חקירות טוב, יחסי העבודה יהיו יחסים אשר יוסדרו בחוזה. כמו כן במסגרת החוזה אותו משרד חקירות יפרט בדיוק מתי תהיה שעת החקירה.

חשיבות יחסי האנוש

על מנת שהבחירה תהיה מוצלחת, חשוב מאד לבחון את נושא יחסי האנוש. אותה תקשורת המתקיימת בין שני הצדדים צריכה להיות תקשורת טובה וחיובית. על מנת שהקשר יהיה קשר טוב, חשוב מאד כי צוות המשרד יהיה פתוח וימסור לכם עותק של טופס של הזמנת החקירה. משרד חקירות אמין ישתף אתכם בכל הפרטים של החקירה על מנת שתהיו בעניינים.

 חשיבותו של סקר שוק

כיום ישנם לא מעט משרדי חקירות, אך חשוב מאד לא לבחור במשרד הראשון אותו אתם רואים אלא לבצע סקר שוק בין המשרדים השונים על מנת להגיע להחלטה הנכונה. ברוב המקרים אנשים חושבים לא מעט לפני שהם פונים למשרד חקירות.


[ חזרה ]
 
* שם מלא:
טלפון נייד:
* אימייל:
Captcha