[ חזרה ]

1088114_xs
ר.ס.ס. פוסטים אחרונים ספר לחבר הוסף לפייסבוק הוסף ציוץ בטויטר

משרד חקירות פרטיות – ממש לא רק על רקע רומנטי

משרד חקירות פרטיות – ממש לא רק על רקע רומנטי

האסוציאציה הראשונה שעשויה לעלות בראשינו לגבי המושג " משרד חקירות פרטיות " היא של בלש עטוף מעיל גשם, כובע גבוה לראשו ומקטרת בפיו. אלא שהחיים הם לא סרט הוליוודי (או ספר אנגלי משובח), ובחיים האמיתיים פעמים רבות שם משרד חקירות במרכז עיסוקו לא רק מעקבים ליליים או פעילות לצורך הוכחת התקיימותם של רומנים אסורים, אלא פעילות עסקית מקצועית שמרכזה בעולם הכלכלה והעסקים. הצדדים האלה של עולם החקירות מוכרים פחות לציבור הרחב, אך תורמים תרומה מכרעת למבנה השוק העסקי המודרני. הצורך בקבלת החלטות הרות גורל על-סמך מקסימום הנתונים הידועים לנו לגבי המתחרים שלנו, למשל, מתמלא בקלות רבה הרבה יותר מתוך עבודה משותפת עם משרד חקירות המתמחה, בין השאר, בהשגת מידע על מתחרים עסקיים.

כמה דוגמאות לפעולותיו של משרד חקירות פרטיות בתחום העסקי

 

משרד חקירות פרטיות מנוסה ובעל רקורד של הצלחות בתחום העסקי, כמו אלמוג חקירות למשל, מציע לכם שירותים מגוונים שמטרתם שיפור מעמדם העסקי והכלכלי של חברות ובתי עסק באמצעות פעילות שוטפת המתחלקת לשני תחומים: חקירות בעניינים שוטפים וחקירות מונעות.

 

• חקירות שוטפות: נועדו לשמר ולשפר את הצלחתו העכשווית והעתידית של הלקוח או החברה בה הוא עובד. חקירות כלכליות לגבי לקוחות או נושים; איסוף מידע לגבי ספקים, מסעות פרסום או מבצעים שרב הנסתר על הגלוי בעניינם; איתורי חייבים; בדיקות פוליגרף לעובדי החברה – כל אלה פעילויות שוטפות המוצעות על ידי משרדי חקירות מעולים ובהם אלמוג חקירות, משרד חקירות במרכז הארץ המתמחה בתחום, כחלק בלתי נפרד מהשגרה העסקית המומלצת וכחלק מההתנהלות הנדרשת לצורך ניהול נכון של בית עסק או חברה רציניים.

 

• פעולות מנע: ריגול תעשייתי לטובת זיהוי מצבם ותוכניותיהם של מתחרים; מעקב אחר מצבם הפיננסי של לקוחות גדולים ולגבי תוכניותיהם העתידיות; הגנה פעילה על פטנטים ורישומי זכויות יוצרים מפני שימוש שלא בתשלום או זיופים באמצעות מודיעין עסקי ובדיקות בשטח – כל אלה הן פעולות אקטיביות הנערכות על ידי משרד חקירות פרטיות מוביל במטרה לשמר ולהבטיח את הצלחתו של העסק שלכם ואת התבלטותו בתחומו.

 [ חזרה ]
 
* שם מלא:
טלפון נייד:
* אימייל:
Captcha