[ חזרה ]

0980476_xs
ר.ס.ס. פוסטים אחרונים ספר לחבר הוסף לפייסבוק הוסף ציוץ בטויטר

בגידות - כך תדעו האם בן הזוג בוגד בכם

בגידות – כך תדעו האם בן הזוג בוגד בכם

 

בגידה של אחד מבני הזוג היא ללא ספק אחד הדברים הקשים ביותר אותם ניתן לחוות ולה השפעה ארוכת טווח על טיב היחסים ואף המשכם. בגידות הינן מנת חלקם של נשים וגברים גם יחד והן טומנות בחובן אותות וסימנים הניתנים לגילוי. בסופו של דבר העימות עם בן הזוג חייב להישמר לרגע האחרון כאשר האמת כבר ידועה מראש. אלמוג חקירות הינו משרד חקירות בעל ניסיון רב גם בתחום הבגידות. במיוחד ברגעים קשים אלה כל שאתם זקוקים לו הוא יחס חם, שירות אישי ומקצוענות להשגת העובדות לרגע האמת.

סימני בגידות מקדימים

 

בגידות בין בני זוג הן לא דבר שכיח בישראל ובשאר העולם המערבי. ברוב המקרים, במיוחד לאור שלל אמצעי התקשורת הסמויה הקיימת היום (SMS, אינטרנט), ניתן בהחלט לחמוק למפגשים אסורים מבלי להיתפס. בגידות מאופיינות במספר סימנים אשר מעלים את החשד אצל בן הזוג הנבגד :

• שמירה הדוקה על הפרטיות – הגנה על הטלפון הסלולארי, נעילת המחשב האישי, רכישת מחשב נייד באופן מפתיע וללא סיבה.

• היעדרויות ממושכות מהבית.

• שיחות ליליות מחוץ לבית או בחדרים סגורים (שירותים, מקלחת, מרפסות).

• רכישות מסתוריות בכרטיס האשראי או שימוש מופרז במזומן.

• לעיתים התנהגות מינית משוחררת מהרגיל עם בן הזוג.

 

בגידות הן לא נעימות בעליל ורק החשד לקיומן יכול לגרום למפחי נפש כבדים.

 

כיצד לפעול במקרה של חשד?

בגידות גורמות לבן הזוג הנחשד בהן להתגונן כל עוד נפשו בו ולשנות את דפוסי התנהגותו בתקווה כי לא יעלה החשד כנגדו בשנית. לכן, כל עוד אינכם יודעים בוודאות כי בן הזוג בוגד בכם, הפתרון הטוב ביותר הוא לשתף בספקות ולחתור אל האמת באמצעות דמות ניטראלית הפועלת באופן לגיטימי וחוקי לגילוי בגידות – זהו החוקר הפרטי. אלמוג חקירות יבצעו מעקב אחר בן הזוג הנחשד בבגידה, באופן מקצועי תוך שימוש באמצעי תיעוד אודיו-ויזואליים והבאת ההוכחות החותכות באופן מסודר ודיסקרטי. רק כאשר תדעו בוודאות כי בן הזוג בוגד, תוכלו להעלות את טענותיכם בפניו ותדעו לאורך כל הדרך כי הצדק עמכם.


[ חזרה ]
 
* שם מלא:
טלפון נייד:
* אימייל:
Captcha