[ חזרה ]

0167414_xs
ר.ס.ס. פוסטים אחרונים ספר לחבר הוסף לפייסבוק הוסף ציוץ בטויטר

חקירת בגידות

חקירת בגידות

כל מה שלא רוצים לדעת, אבל הייתם חייבים

אחד הרגעים הקשים ביותר שיכולים להיות בחייו של כל אדם הוא גילוי מפתיע של העובדה שבן הזוג שלו איננו נאמן לו. לא משנים הגורמים והסיבות ולא משנה גם מהן הנסיבות, גילוי בגידות הוא תמיד קשה, ולעיתים אין ברירה וצריך לפנות אל משרד חקירות שיעזור.

 

מתי פונים ל- משרד חקירות פרטיות ?

 

הפנייה למשרד חקירות פרטיות מתבצעת בדרך כלל כאשר יש חשד לקיומן של בגידות אבל אין הוכחות לקיומן. לעיתים אין הוכחות כיון שפשוט אין בגידות. במקרים אחרים הצד הבוגד מסתיר היטב את מעשיו ורק פעולת מעקב וגילוי מקצועית תוכל להביא הוכחות.

 

משרד החקירות וחקירת בגידות.

 

משרד חקירות אמור להיות מודע לרגישות הגדולה של נושא בגידות במשפחה, ולפיכך לגלות את הרגישות הראויה במקרה. בראש וראשונה יש לוודא שמי שמזמין את החקירה אכן מודע לתוצאות שהיא עלולה להפיק. המטרה היא להיות בטוחים שמזמין החקירה אכן מעוניין לעמוד מול התוצאות שלה. משרד חקירות אלמוג, מבין את חשיבות העניין ויטפל במסירות וברגישות יתרה בכל בקשה.

 

גם חקירת הבגידה נעשית ברגישות הראויה, שכן קיים סיכוי לא קטן שמה שנראה על פני השטח הוא לא מה שקורה באמת. עבודת העיקוב נעשית ביסודיות, כולל עבודות הצילום ו/או ההאזנה. משרד חקירות אמון על חקר האמת ולא רק על איסוף עובדות מפלילות שההקשר שלהן לא ברור. כמה שהדבר ישמע מפתיע, משרד חקירות פרטיות עובד אמנם עבור מזמיני החקירה, אבל פועל בזהירות הראויה על מנת לא לפגוע בשמו של אדם לשווא שכן, זהו חוק יסוד כבוד חופש האדם וחרותו..

 

איך מתבצעת חקירת בגידות?

 

בחקירת בגידות נעשה שימוש באמצעים טכנולוגיים כמו גם בשיטות מעקב מקצועיות, כגון מצלמות מתוחכמות המסוגלות לצלם ממרחקים ארוכים, או מצלמות המוצבות במקומות שונים המתעדות אל את כל הנכנסים והיוצאים ממקום מסוים במשך זמן רב ועוד. המטרה היא לגלות בדיוק לאן הולך נושא נשוא המעקב , וכמה פעמים הוא עושה זאת.

 

אם מזמין החקירה מעוניין בכך, יכולים צוות החוקרים של משרד חקירות אלמוג לנסות לעמוד גם על הסיבות למעשיו של הצד החשוד לכאורה בבגידה. יכול להיות שמדובר בסיבה בריאותית שצד אחד מסתיר על מנת שלא לפגוע ברעהו. או סיבות אחרות, למרות שהראיות מצביעות על דבר אחר לגמרי.

 

חקירת בגידות היא סוג החקירות היחיד שהצד המזמין לא רוצה באמת לדעת את התוצאות שלהן, או מקווה שהן תהיינה שונות מהמצופה. המשרד החוקר חייב לבצע אותן במלוא תשומת הלב ובמלוא הרגישות.


[ חזרה ]
 
* שם מלא:
טלפון נייד:
* אימייל:
Captcha