השירותים שלנו

 

מעקבים


בתחום זה אנו מבצעים מעקבים ותצפיות באמצעות עוקבים מקצועיים, ציוד טכני מתוחכם לראיית לילה ומעקב מרחוק, מצלמות נסתרות, רכבי תצפית ממותקנים, אופנועים ועוד.
     
 

חקירות כלליות


בתחום זה אנו מבצעים חקירות כלכליות ומסחריות, סמויות וגלויות אודות חברות בע"מ, שותפויות, עוסקים ואנשים פרטיים.
בהתאם לחקירה אנו מביאים כל פרט אפשרי כגון: נכסי נדל"ן, רכוש שוטף, מקורות הכנסה, חשבונות בנק, רכבים, לקוחות צד ג', פוליסות ביטוח ועוד.

חקירות כלכליות – לאיזה צורך?  חקירות כלכליות – לאיזה צורך?

משרדי חקירות נתפסים באופן טבעי אצל רובנו כמקום אליו הולכים בעיקר אנשים אשר חושדים בבגידה של בן או בת זוגם, אך במציאות מתפרס למעשה טווח הפעילות של משרדי חקירות על פני שטח גדול הרבה יותר מן התחום הרומנטי ומסיפורי בגידות בין בני הזוג. אחד התחומים המרכזיים בפעילותם של משרדי חקירות, למשל, הינו חקירות כלכליות. לא מעט אנשים פונים למשרדי חקירות כדי לחשוף מידע על גופים כלכליים במשק, החל מחברות בע"מ ושותפויות ועד לעצמאים ועוסקים פטורים (מה שכונה פעם "עוסקים זעירים").

כאשר משרדי חקירות כגון אלמוג חקירות מבצעים חקירות כלכליות הם משתמשים באותן השיטות שמסייעות גם למקרים היותר "עסיסיים" של בגידות וכדומה. על פי הצורך ידרשו גם חקירות כלכליות פעולות כמו מעקבים סמויים, ברכב וברגל, שימוש באמצעים הלקוחים מעולם הבילוש כמו מצלמות לראיית לילה, רכבי תצפית מוסווים ועוד ועוד. כל זאת כדי לספק מגוון של מידע אודות אנשים ונכסים אשר יכול להועיל ללקוחותיו של משרד החקירות.

 

רבות מן הפניות אל משרדי חקירות הן בדבר איתור אנשים שחייבים כסף ו"יורדים למחתרת". מציאת אנשים כאלו יכולה להיות לא קלה, ולעיתים הם עשויים למצוא מקום מסתור גם מחוץ לגבולות המדינה. סוג נוסף של חקירות כלכליות מתרכז באיתורם וחשיפתם של נכסים וחשבונות בנק שהוסתרו מסיבות שונות. לדוגמא, כאשר אדם מסוים פושט רגל הוא עשוי לנסות ולהסתיר חלק מנכסיו ומן ההון שלו כך שזה לא יעבור על פי החוק לידי הנושים שלו. במקרה כזה על הנושים לפנות לסיועו של משרד חקירות שיאתר את אותם נכסים.

 

חקירות כלכליות יכולות להתמקד גם בתחומים אחרים כגון חקירות העוסקות בנושאי ביטוח, נדל"ן, רכב ועוד. בכל אותם מקרים ישנו תמיד סיכוי של זיוף, הונאה או הסתרה של נכסים, אשר רק בעלי מקצוע כמו אלמוג חקירות יוכלו לסייע בחשיפתם. מבחינה זו ישנה חשיבות רבה לפניה למשרד חקירות בעל ניסיון ומוניטין בתחום, אשר בו ידעו החוקרים להתאים את אמצעי החקירה הנכונים למקרה הספציפי כך שלא יגרם בזבוז של זמן או משאבים בדרך לחשיפת האמת.

 

חקירות אישיות

בתחום זה אנו עוסקים בדיני נפשות, מעורבות של קטינים וכן חלוקת רכוש שנצבר לאורך חיי השותפות. במסגרת זו אנו מבצעים מעקבים, ביומים וחקירות מורכבות תוך רגישות והבנת צורכי הלקוח. המעקבים מתועדים בציוד גלוי וסמוי ומלווים באמצעים טכניים מהמתקדמים בשוק.
   

קניין רוחני

בתחום זה אנו מבצעים חקירות לחשיפת אותם גורמים העושים שימוש בנכסיהם של אחרים וזוקפים לעצמם הצלחה רבה הנשענת על השקעות רבות של ארגונים למיצוב מוצריהם כמותגים. חקירות מסוג זה באות לעקור מן השורש את תופעות הזיופים, ההפצה והייצור הלא חוקי על ידי התחקות אחר שרשרת הגורמים המעורבים בגרימת תופעות אלו.

| השירותים שלנו || אלמוג חקירות || בלשים פרטיים || חוקרים פרטים || מכשירי האזנה |
 
* שם מלא:
טלפון נייד:
* אימייל:
Captcha