מעקב אחר בני נוער

כשהם קטנים הצרות קטנות, כשהם גדלים הצרות גדלות יחד איתם. עם זאת, מחקרים, ועובדות קיימות מהשטח, מוכיחים כי גיל החשיפה של בני הנוער לאלכוהול, סמים, פשיעה ותחלואים חברתיים נוספים הולך ויורד.

תקופת גיל ההתבגרות היא תקופה קשה, פיזית ונפשית, עבור בני נוער רבים, ולא פחות בעבור הוריהם.

מעבר לשינויים הפיזיים איתם מתמודדים בני הנעורים, הם מגבשים את הזהות העצמית שלהם אל מול המשפחה וההורים ואל מול קבוצת החברים. גיבוש זה מביא איתו התמודדויות, אתגרים ובחירות רבות. לא תמיד בוחרים הנער או הנערה המתבגרים את המסלול הנכון.

רשת האינטרנט פתחה בפני בני הנוער צוהר לתכנים רבים, חלקם שליליים, וחלקם האחר חושף אותם לסכנות ופיתויים שלנערים בגיל פגיע זה אין כלים מספקים להתמודדות איתם.
מיניות מוקדמת, אלימות ולחץ חברתי מקבלים חשיפה מוגברת באמצעות האינטרנט, ותופעות כמו שיימינג וחרמות תופסים תאוצה בעולם של רשתות חברתיות בהן הכל זמין ומידי.

הקלות הבלתי נסבלת בה ניתן להשיג סיגריות, אלכוהול, סמים וכלי נשק קרים מביאה בני נוער רבים להתנהגות שלילית ומסוכנת, אשר עלולה להזיק להם ולסובבים אותם.

הורים רבים מוטרדים מהתנהגותם של בנם או בתם המתבגרים, אך יודעים היטב כי התערבות במעשיהם עלולה לעיתים להחמיר את ההתנהגות השלילית ואף להרחיק את הילד מהם ומהמסלול הנכון. במקרים כאלה יש צורך להיעזר באנשי מקצוע אשר יעקבו אחרי המתבגר הצעיר וישגיחו על התנהגותו ומעשיו מבלי לחשוף את עצמם. בדרך זו יוכלו ההורים לדעת האם יש להם סיבה טובה לדאוג או שהחשדות היו מופרכים.

אז אם גם אתם רוצים לדעת אם תחושת הבטן שלכם נכונה? האם החשש שמא המתבגר או המתבגרת שלכם מעורבים בפעילות שאינה כשרה, מסוכנת או פלילית מדיר שינה מעינכם? האם המתבגר האישי שלכם מראה סימני מצוקה כגון אלימות מוגברת, שינויים קיצוניים בהרגלי אכילה, עיניים אדומות, הסתגרות, עצבנות יתרה ועוד, פנו אלינו לאלמוג חקירות ואנו נבצע מעקב דיסקרטי וממוקד אחר הפעילות שלו או שלה. המעקב המקצועי יאפשר לכם לגלות את האמת, לאשש או להפריך את החשדות שלכם, לטפל בבעיה במידה וקיימת ולהחזיר את השקט הנפשי לבית ולמשפחה.


| מעקב אחר בני נוער || מעקבים אחרי בני נוער |
 
* שם מלא:
טלפון נייד:
* אימייל:
Captcha