חקירות מסביב לעולם

בעידן המודרני משמעות הגבולות בין מדינות הולכת ונעלמת, חברות מקומיות הפכו או שואפות להפוך לבינלאומיות, אנשים רבים עובדים בחו"ל, טיסות לצורך הנאה או עסקים הפכו להיות דבר שבשגרה ואינן עוד נחלתם של מתי מעט.

בד בבד עם התפתחות זו, גם חקירות בינלאומיות הפכו לעניין של מה בכך עבור צרכים שונים, הן של אנשים פרטיים והן של גורמים עסקיים:

 חקירות אישות אשר נועדו להפריך או לאשש חששות מפני בגידה של בן הזוג
 איתור נעדרים
 חקירה ומעקב אחר בני נוער
 מעקבים סמויים אחר אנשים פרטיים או חברות עסקיות
 איתור חייבים
 איתור נכסים של חייבים
 חקירות רכוש
 איתור מידע עסקי על חברות מתחרות בחו"ל
 איתור מידע עסקי על חברה בחו"ל לפני רכישה, השקעה או מיזוג
 חקירה אודות עובד או שותף העובד בחו"ל אשר קיים לגביו חשש שסרח
 חקירות כלכליות
 חקירות קניין רוחני – שימוש לא חוקי בפטנטים ובסימני מסחר של ארגונים וחברות
 ריגול עסקי אחר מתחרים או פעילות מנע לריגול עסקי אחר הלקוח

חשוב לזכור כי חקירות בינלאומיות בחו"ל שונות במהותן מחקירות המתנהלות בגבולותיה של מדינת ישראל. מובן שחשוב להיעזר בשירותיו של משרד חקירות ישראלי מקצועי מהשורה הראשונה, הזמין ללקוח כל העת ומסוגל לתת עדות בעניינו בבית משפט ישראלי. יחד עם זאת חשוב לוודא שמשרד חקירות זה מיומן בחקירות בינלאומיות ומעסיק חוקרים דוברי שפות זרות, המחזיקים באזרחויות שונות. עליו גם להקפיד על הכשרה של צוותי חקירה לביצוע פעילות בינלאומית, ולעמוד בקשר צמוד עם משרדי חקירות בחו"ל ולקיים איתם שיתופי פעולה בחקירות השונות.

הקשר עם משרדי חקירות זרים, מקצועיים ואמינים, חשוב במיוחד, שכן כך הצוות הישראלי מסתייע בחוקר אשר מכיר את המדינה בה מתקיימת החקירה, ואת הבירוקרטיה, החוקים והתקנות הקשורים לתחום החקירות ומוודא שהצוות אינו עובר על החוק, ובכך עשוי להזיק ללקוח. משרד חקירות מקומי מכיר על בוריה גם את התרבות הנהוגה, פרט שמסייע בניהול החקירה ביעילות ולשביעות רצונו של הלקוח.


| חקירות מסביב לעולם || חקירות בחול || חקירה בחוץ לארץ |
 
* שם מלא:
טלפון נייד:
* אימייל:
Captcha